28 червня - День Конституції України
Прийміть щирі вітання від Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби
з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України з нагоди державного свята - 21-річниці Дня Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії. Верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність - фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Конституційні засади розбудови демократичного суспільства дозволяють впроваджувати у реалії сучасного життя заходи, спрямовані на посилення захисту прав людини і громадянина, гарантування незалежності
й соборності нашої держави в умовах агресивної зовнішньої політики РФ щодо України.

За таких умов, Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації громадянського суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Впевнений, що наша віра й терпіння, мудрість і виваженість стануть передумовою якісно нового життя у прогресивно розвинутій європейській Україні.

В державі триває процес реформування складових сектору безпеки і оборони, у зв’язку з чим завданням державного апарату залишається підвищення довіри громадян до «силових» структур, впровадження європейських стандартів в діяльності як оборонних відомств, так і правоохоронних органів.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Основному законі стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте разом будувати краще майбутнє та створювати нову європейську державу.

Слава Україні! Героям слава!
З повагою
Керівник Центру
М.Гребенюк
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.