27 квітня 2017 року в приміщенні Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України відбулася робоча нарада з метою обговорення проблемних питань взаємодії між правоохоронними - суб’єктами боротьби з організованою злочинністю, за такими напрямками як організаційно-правові та інституційні засади співпраці. На цьому заході були присутні уповноваженні особи ГПУ, НАБУ, СБУ, НПУ, ДПС. У процесі наради було обговорено проект Концепції протидії організованій злочинності на період до 2020 року, напрями удосконалення чинного законодавства у сфері національної безпеки та оборони, обговорено питання побудови ефективної координації та взаємодії між правоохоронними органами для вироблення спільної позиції в зазначених питаннях з урахуванням кращих практик європейського досвіду.
Атмосфера під час заходу сприяла побудові конструктивного та паритетного діалогу, а обговорення питань, винесених на розгляд здійснювалося у форматі дискусії. За результатами проведеного заходу одноголосно було схвалено рішення щодо необхідності впровадження позитивних тенденцій подальшого колегіального обговорення проблемних питань нормативно-правового та інституційно-організаційного забезпечення боротьби з організованою злочинністю, зокрема підготовки фінальної версії проекту Концепції протидії організованій злочинності, розробленої фахівцями МНДЦ при РНБО.
Запланована чергова зустріч щодо внесення остаточних змін до проекту вказаної Концепції відбудеться 24 травня 2017 року об 14.00 год.  в приміщенні Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.