27 лютого 2017 року

27-28 лютого 2017 року у Києві пройшов дводенний семінар у рамках інституційної розбудови TAIEX на тему «Державний контроль у сфері інформаційної безпеки». Організатором заходу виступила Адміністрація Держспецзв’язку спільно з Генеральним директоратом Європейської комісії з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення.

У заході взяли участь експерти з країн ЄС (Литва, Чехія, Болгарія) та представники державних органів України, серед яких: Служба безпеки України, Служба зовнішньої розвідки України, Міністерство оборони України, Генеральний штаб Збройних Сил України, Апарат РНБОУ, Міжвідомчий науково-дослідного центр з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБОУ, Адміністрація Державної прикордонної служби України, Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання
у сфері зв'язку та інформатизації, Центральна виборча комісія України, Державна служба України
з безпеки на транспорті, Державна інспекція ядерного регулювання України, ДЗ ІСЗЗІ НТУУ «КПІ», Державний ВНЗ «Національний гірничий університет», Національний авіаційного університету
та Державний університет телекомунікацій.

Під час проведення заходу обговорювалися питання щодо наближення чинного законодавства України до норм права країн-членів ЄС у сфері захисту інформації (кібербезпеки), особливостей захисту об’єктів критичної інфраструктури, функціонування державних структур, які забезпечують кібербезпеку, та багато інших важливих питань у цій галузі.

Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю представляв к.ю.н. с.н.с М. В. Гуцалюк.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.