16 вересня 2019 року

У рамках розвитку партнерських відносин між Центром та Департаментом стратегічних розслідувань Національної поліції України Керівником Центру М. Гребенюка та його заступником
В. Швецем проведена робоча зустріч із начальником Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Романом Осуховським.

Під час заходу обговорювалися актуальні питання удосконалення оперативно-службової діяльності ДСР НПУ України в умовах реформування поліцейського кримінального блоку, акцентувалася увага на доцільності внесення змін до чинного законодавства з метою прискорення надання ДСР НПУ статусу спеціального суб’єкта, що сприятиме його участі у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики з протидії організованій злочинності, дасть змогу покращити показники результативності щодо виявлення, попередження та припинення стійких суспільно небезпечних організованих  груп  і  злочинних  організацій,  які  впливають  на  криміногенну ситуацію в державі, викриття злочинної діяльності їх лідерів (так званих «злодіїв у законі», «кримінальних авторитетів» тощо).
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.