10 грудня 2019 року

Головний науковий співробітник М. Гуцалюк представляв Центр на установчому засіданні робочої групи з питань боротьби з кіберзлочинністю та використання електронних доказів Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності у рамках надання кваліфікованої підтримки та підготовки експертних висновків. Під час заходу присутні  обговорили питання вдосконалення чинного законодавства, зокрема положень Кримінального процесуального кодексу України стосовно боротьби з кіберзлочинністю, а також особливості збирання та оцінювання доказів в електронній формі.

Метою створення та функціонування робочої групи стала необхідність імплементації Будапештської Конвенції про кіберзлочинність у вітчизняне законодавство, пошук оптимальних шляхів удосконалення законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності у цьому сегменті.

У заході взяли участь народні депутати України, представники Національної поліції України, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, наукових установ та навчальних закладів.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.