20 квітня 2018 року

У Національній академії прокуратури України за сприяння Консультативної місії ЄС  відбувся науково-практичний семінар щодо розслідування кіберзлочинів. Експерти Консультативної місії ЄС зосередили увагу на міжнародному співробітництві та доповіли про Оцінку загрози організованої злочинності в Інтернеті (IOCTA).
Консультативну місію Європейського Союзу представив старший радник з питань кіберзлочинності Кіріл Мілєв, а також Анастасія Каліна та Сергій Рибченко.

Від Генеральної прокуратури України у засіданні взяли участь Олексій Атерлей, Володимир Купецький, Ірина Бакай, Леся Колодій, Роман Аузін, Наталя Бабенко, Олександр Новіков та прокурор Київської місцевої прокуратури № 2 Інга Каланча.

Національну академію прокуратури України на заході представили ректор Михайло Лошицький, проректор Юрій Севрук, начальник відділу підготовки прокурорів з нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство
Антон Столітній та викладач цього відділу Матвій Лисенков.

Від Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України участь прийняли - т.в.о. Керівника Центру
Тупельняк І.І. та провідний науковий співробітник Гуцалюк М.В.
Під час зустрічі було обговорено низку питань, зокрема щодо міжнародних підходів у розслідуванні кіберзлочинів. Також приділено увагу проблемам управління фінансами онлайн, новим методам онлайн-платежів, електронним доказам та юрисдикції кіберзлочинів.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.