14 грудня 2018 року

У рамках практичної реалізації положень меморандуму про співпрацю між Центром та Інститутом Служби зовнішньої розвідки проведено круглий стіл «Посилення спроможностей правоохоронних та інших державних органів у сфері боротьби з кіберзлочинністю, зокрема міжнародною».

Під час заходу відбулося обговорення проблемних питань покращення стану забезпечення інформаційної безпеки, виявлені прогалини нормативно-правового забезпечення протидії організованій кіберзлочинності, зокрема пошуку оптимальних шляхів запобігання поширенню фейкових новин в Інтернеті та соціальних мережах, розкриті особливості кримінально-процесуального забезпечення розслідування кіберзлочинів, запровадження дієвого та ефективного механізму блокування та протидії російській інформаційній експансії.

На заході були присутні уповноважені представники вітчизняних правоохоронних органів СБУ, НАБУ, МВС, НПУ, ГПУ та Національної академії внутрішніх справ. За підсумками заходу схвалено рішення щодо доцільності узагальнення поданих пропозицій й рекомендацій з метою їх подальшого практичного впровадження в оперативно-службову діяльність складових сектору безпеки і оборони України.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.