З метою підвищення професійно-кваліфікаційного рівня працівників Центру з 2016 року запроваджено практику їхнього стажування в практичних підрозділах правоохоронних органів,
які беруть участь у заходах, спрямованих на результативну боротьбу з організованою злочинністю. Зокрема, науковий співробітник Центру Гуцалюк М.В. проходив стажування в Департаменті кіберполіції Національної поліції України з 12 по 16 грудня 2016 року.

Під час проходження стажування М. Гуцалюк ознайомився з формами та методами роботи структурних підрозділів Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Ним було опановано практичний досвід протидії кіберзлочинності, визначено коло проблемних питань щодо вдосконалення чинного законодавства, окреслено проблеми технічного забезпечення підвищення ефективності діяльності спеціалістів Департаменту, особливості функціонування системи збору, обробки, аналізу та контролю інформації про кіберзлочини, специфіки взаємодії відповідальних підрозділів кіберполіції з міжнародними правоохоронними органами.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.