19 жовтня 2016 року в Національній академії прокуратури України відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Протидія злочинності: теорія та практика".

Участь у роботі конференції взяв керівник Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України Гребенюк М.В. (доповідь на тему "Проблеми боротьби з організованою злочинністю в умовах реформування силових структур").

Метою конференції є об’єднання зусиль науковців і практичних працівників у розв’язанні проблем протидії злочинності, а також вироблення рекомендацій щодо удосконалення кримінального, кримінально-виконавчого та кримінального процесуального законодавства.

В роботі конференції взяли участь Перший заступник Генерального прокурора України
Д. Сторожук, керівництво Національної академії прокуратури України, представники наукової еліти України, співробітники практичних підрозділів правоохоронних органів, які здійснюють боротьбу
з організованою злочинністю, ад’юнкти (аспіранти), студенти та курсанти вищих навчальних закладів юридичного профілю, працівники суду, інших державних органів.


Відео доповіді Керівника Центру Гребенюка М.В.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.