16 червня 2017 року

Перший заступник Керівника Центру Шепетько С.А. пройшов навчальний курс стратегічного аналізу (12 - 16 червня 2017 р.), організований за сприяння Консультативної місії ЄС в Україні (КМЄС) та при безпосередньої участі експертів Європолу.

Опанування вказаного курсу дозволяє впроваджувати єдині критерії та методологію Європолу у процесі підготовки Оцінки ризиків щодо тяжких злочинів та організованої злочинності (SOCTA). Підготовка (SOCTA) в Україні є одним із стратегічних аспектів та ключових вимог ЄС щодо впровадження єдиних підходів до оцінки стану організованої злочинності у країнах, які інтегрують до Євросоюзу.

За результатами проходження зазначеного тренінгу були сформовані необхідні навички для розробки української SOCTA з урахуванням особливостей вітчизняної практики. Крім того, учасниками тренінгу були представники Національної поліції України, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Генеральної прокуратури України та Державної прикордонної служби України, а також вчені й науковці Національної академії Служби безпеки України, Національної академії внутрішніх справ, Державного науково-дослідного інституту МВС України.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.