13 вересня 2016 року
В рамках робочої зустрічі працівників Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України з асистентами проекту “STRATCOM” Іриною Петровою, Іриною Поповою під головуванням Керівника Центру
М. Гребенюка було обговорено перспективні напрями подальшої співпраці у сфері розробки методологічних засад та прогнозно-аналітичного забезпечення заходів щодо запобігання та протидії корупції в Україні. Під час обговорення визначено шляхи удосконалення вітчизняної законодавчої бази в умовах реформування сектору безпеки і оборони України з урахуванням здобутків позитивного досвіду Великобританії у вказаному контексті.

Виступи учасників робочої зустрічі, дискусійні обговорення проблемних питань відбувалися у творчій, дружній та конструктивній атмосфері. Визначення та поєднання проблем теоретичного змісту й практичного спрямування у сфері боротьби з корупцією дозволило сформулювати перелік питань, які потребують прискорення щодо їхнього врегулювання як з позиції організаційного забезпечення, так і на законодавчому рівні.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.