10 серпня 2017 року

У період з 01 по 10 серпня 2017 р. під час проходження стажування у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заступник начальника організаційно-аналітичного відділу Тупельняк І.І.  ознайомився із засадами діяльності цього структурного підрозділу Генеральної прокуратури України.

У ході стажування було опановано нормативно-правову базу, зокрема Положення про Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, статистичні та аналітичні матеріали з основних питань діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, здобуті за результатами роботу  у 2016-2017рр.

Також Тупельняк І.І. ознайомився з організацією роботи аналітично-статистичного відділу, зокрема відвідував у якості експерта судові засідання,де розглядалися резонансні корупційні кримінальні провадження, публічне обвинувачення в яких підтримують прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Крім того, під час стажування було вивчено проблемні питання забезпечення практичної реалізації повноважень прокурорів у кримінальному провадженні в суді відповідно до чинних положень КПК України та налагодження взаємодії між працівниками САП та НАБУ під час розслідування корупційних кримінальних проваджень.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.