9 грудня 2016 р. в Національній академії внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі».

Участь у роботі конференції взяв керівник Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України Гребенюк М.В.

Метою конференції є обговорення проектів змін та доповнень до законодавства, рекомендацій з практичного здійснення превентивних антикорупційних заходів, шляхів активізації протидії корупційній злочинності та питань підготовки кадрів відповідної спеціалізації
з урахуванням положень міжнародно-правових документів та зарубіжного досвіду.
До участі у науково-практичній конференції запрошені авторитетні вітчизняні та зарубіжні експерти, представники профільних комітетів Верховної Ради України, компетентні фахівці Міністерства внутрішніх справ України, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Міністерства юстиції України, Національного антикорупційного бюро, Національного агентства з питань запобігання корупції, судових органів та інших державних установ і громадських організацій, провідні вчені вишів і науково-дослідних установ правоохоронного спрямування.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.