3 серпня 2017 року

Консультативна місія Європейського Союзу в Україні (КМЄС) наразі надає допомогу українським правоохоронним органам щодо розробки концепції Оцінки загроз тяжких злочинів та організованої злочинності (SOCTA) на основі методології Європолу, адаптуючи її до українських потреб. SOCTA є ключовим інструментом формування політики та управління, який використовується у всьому світі, як на урядовому, так і на організаційному рівнях.

Зокрема, 03 серпня 2017 року за сприяння Консультативної місії ЄС було проведено робочу зустріч з обговорення розробки проекту Методології оцінки загроз і ризиків тяжких злочинів та організованої злочинності в Україні. У заході взяли участь експерти Консультативної місії ЄС, представники Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, фахівці Національної академії Служби безпеки України.

Форматом робочої зустрічі за участю першого заступника Керівника Центру Сергія Шепетька було напрацьовано пропозиції щодо підготовки критеріїв відбору сфер тяжких злочинів та організованої злочинності у рамках розроблення Методології оцінки загроз і ризиків тяжких злочинів та організованої злочинності в Україні.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.