Працівник Центру Диба Ніна Іванівна взяла участь у IV міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми захисту прав людини, яка перебуває у конфлікті із законом, крізь призму правових реформ», що відбулася 2 грудня 2016 року в Інституті кримінально-виконавчої служби.

Співорганізаторами заходу стали Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України, Національна академія правових наук України, Національна академія внутрішніх справ України, Громадська організація «Пенітенціарна асоціація України».

У науково-практичній конференції взяли участь відомі науковці, представники органів державної влади, практичні працівники, громадські діячі з України та інших європейських держав (Австрія, Польща, Латвія, Словаччина, Данія, Німеччина, Нідерланди).

Метою конференції  стало обговорення актуальних питань дотримання прав людини, яка перебуває у конфлікті із законом, а також зарубіжного досвіду у питаннях функціонування кримінально-виконавчої системи та служби пробації.

Результати наукового заходу знайшли своє відображення у Рекомендаціях конференції, де визначені конкретні пропозиції органам державної влади щодо розбудови нової системи виконання покарань та апробаційної служби в контексті здійснення правової реформи в Україні з урахуванням позитивного зарубіжного досвіду у цій сфері.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.