Прийміть щирі вітання з нагоди 22-ої річниці утворення Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України!

На сьогодні Центр являє собою генератор ідей, об’єднану команду фахівців й експертів, які сумлінно та відповідально роблять свою справу - забезпечують інформаційно-аналітичне та прогнозне супроводження діяльності РНБО, особливо в умовах реформування правоохоронних органів - суб’єктів боротьби з організованою злочинністю.

Нехай професійний успіх, творча наснага та оптимізм крокують поруч із вами з року в рік, а невичерпна життєва енергія сприяє здійсненню всіх планів та задумів, як професійних, так і особистих.

Упевнений, що Центр і надалі розроблятиме цінні пропозиції та новаторські ідеї у сфері захисту національної безпеки, боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

Від усієї душі зичу вам доброго здоров’я, особистого щастя, творчої наснаги та нових успіхів у діяльності на благо нашої Батьківщини!
З повагою
Керівник Центру

М. Гребенюк
Шановні колеги!
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.