3 серпня 2016 року
Відповідно до п. 4 Положення про Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю, затвердженого Указом Президента України від 26 лютого 2007 року
№ 144/2007, Центр відповідно до покладених на нього завдань у встановленому порядку підтримує зв’язки та співпрацює з відповідними організаціями інших держав.

З метою налагодження конструктивного діалогу та співпраці з Управлінням ООН з наркотиків та злочинності 3 серпня 2016 року відбулася робоча зустріч Керівника Центру Гребенюка М.В. з Мірзахідом Султановим - регіональним радником з питань ВІЛ/СНІДу в Україні та Молдові Управління ООН з наркотиків та злочинності.

В рамках робочої зустрічі було обговорено напрями подальшої комплексної взаємодії щодо проведення спільних аналітичних досліджень, визначено формат обміну набутим досвідом та інформаційними матеріалами у питаннях виявлення й запобігання основним тенденціям поширення транснаціональної організованої злочинності, загроз і ризиків у цій сфері для розвитку суспільно-політичних та соціально-економічних процесів в Україні. За результатами зустрічі для подальшої роботи Центру було надано підготовлені аналітичні й методичні матеріали, у тому числі опубліковані Управлінням ООН з наркотиків та злочинності тематичні огляди з проблем боротьби зі злочинністю.
Офіційний веб-сайт
© Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю.
Усі права на матеріали, що розміщені на сайті охороняються відповідно до законодавства України.